Subtelna Anatomia ma związek z polem energetycznym, które otacza nasze ciało eteryczne.

 

 

tłumaczenie: Ewa Szymczak 

 

 

 

 

Wszystkie oleje i esencje Aura-Soma tworzone są z intencją miłości i światła, aby wspierać bezpośrednio połączenie z Ciałem Duszy i Tęczowym Ciałem.

 

Oleje equlibrium oddziałują na: ciało fizyczne.

Pomandery na Bio-Energetyczne i Elektromagnetyczne pole.

Esencje kolorów: Gwiazda Inkarnacji i rezonans przechodzący poprzez fizyczność do wszystkich poziomów poprzez Szmaragdowe Serce.

Kwintesencje: Pole astralne.

Archengeloi: Ciało Światła i Wyższe Ciało.

 

 

 

W systemie subtelnej anatomii człowieka złoto spełnia szczególnie ważną rolę. Centrum złotej energii znajdięuje się pomiędzy drugim pomarańczowym i trzecim żółtym dużym ośrodkiem energetycznym - czakramem. Ten obszar nazywany jest Gwiazdą Inkarnacji. Jest ona świetlistym nieskończonym punktem światła przypominającym diament w centrum naszej istoty. Z fizjologicznego punktu widzenia w tym miejscu (dokładnie dwa palce nad pępkiem i dwa palce głębokości wewnątrz) znajduje się punkt pamięci pierwszej komórki.

 

Twórczyni esencji energetycznych Aura Soma Vicky Wall oraz jej sukcesor Mike Both niezależnie od siebie trzykrotnie przeszli doświadczenie bliskie śmierci. Poprzez te doświadczenia oboje Vicky i Mike dzieląc się nawzajem swoim zrozumieniem doszli do wspólnego dokładnego opisu subtelnej anatomii człowieka, które w rezultacie stało się fundamentem całego systemu Aury Somy.

 

W odniesieniu do perspektywy ewolucyjnej ludzkości wiele osób funkcjonuje w energii czakramów: czerwonego, pomarańczowego oraz żółtego. Niemal wszyscy pracują z aspektami: zapewnienia sobie egzystencji lub przetrwania (czerwień), zależności i współzależności (pomarańcz), oraz tematów lęku, mocy i władzy (żółty). Ziemia i ludzkość znajdują się na podobnym poziomie ewolucyjnym. Jednakże wielu ludzi jest również świadomych, że mamy możliwość otwarcia się i aktywowania szmaragdowej przestrzeni serca.

Szmaragdowy Poziom Serca ma formę przestrzennego dziesięciościennego klejnotu o kompleksowej strukturze, która odzwierciedla ewoluujący system wzorca siatki ziemskiej.

 

Każdy z nas ma indywidualne przeznaczenie odnośnie swojego pobytu na ziemi, nie tylko w aspekcie ziemi, ale całego wymiaru od początku do końca czasu. Rozwinięcie tego procesu indywidualizacji prowadzi nas w sposób harmonijny do Szmaragdowego Serca, które afirmuje nasze relacje z istotą ziemi oraz jej energią.

 

Jedyną drogą do Szmaragdowego Poziomu Serca jest połączenie ze złotą Gwiazdą Inkarnacji, która dotyczy procesu naszej indywidualizacji. Możemy wejść w obszar serca i doświadczyć poczucia jedności i piękna bez połączenia z Gwiazdą Inkarnacji, jednakże takie doświadczenie nie będzie niestety trwałe. Jeśli dojdziemy do niego poprzez ugruntowany proces indywidualizacji, wówczas stopniowo i na trwałe oraz w zrównoważony sposób będzie się przebudzać nasze serce. Kiedy zaczynamy otwierać okno naszego serca, wówczas pojawia się zdolność zrozumienia, dlaczego tutaj jesteśmy, w odniesieniu do naszej służby, oraz jakości jaką możemy zaoferować innym. W tym momencie równoważą się wyższe i niższe pragnienia naszej istoty, które możemy obserwować, jako manifestacje naszych ludzkich warunków. Odpowiedzi na pytania:, „Dlaczego tu jestem?, Co powinienem czynić?” znajdują się w szmaragdowym obszarze serca kolektywnego poziomu, w miejscu naszej ewolucji. Kiedy zaczynamy realizować dlaczego tutaj jesteśmy i co powinniśmy tutaj zrobić, zaczynamy wypełniać nasze przeznaczenie w relacji naszego pobytu na ziemi. Kiedy zostaje otwarty szmaragdowy poziom, równoważy się struktura ziemi.

 

Odbierając gwiazdę w centrum naszej istoty - Złotą Gwiazdę Inkarnacji, stajemy się zharmonizowani również z Gwiazdą Ziemi. Wówczas stopniowo i naturalnie zaczyna otwierać się Szmaragdowy poziom Serca.

 

 

 

Przypisy:

 

 

* Czakra lub czakram (skr. "koło", "okrąg") ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie spotyka się wiele "kanałów energetycznych" (tsa). Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energie o wibracji właściwej dla swojej funkcji (zob. Czakry główne), która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakramów może prowadzić do rozwoju wewnętrznego i duchowego oświecenia. Najczęściej wyróżniane jest 7 czakr głównych, z których każdej przypisywany jest inny kolor, funkcja i położenie. Każda czakra główna posiada określoną funkcję i jest przyporządkowana do określonej płaszczyzny percepcji.

 

Pole subtelnej anatomii jest utrzymywane poprzez największe ośrodki w systemie energetycznym człowieka zwane czakrami*. Czakramy są swoistymi kołami pewnych częstotliwości energii w ruchu, lub z innej perspektywy obracającymi się kołami światła, które nieustannie otrzymują i wysyłają informacje na wielu poziomach doświadczeń wewnątrz naszej istoty. Początkiem jest czerwień w czakramie podstawy, znajdującym się u podstawy kręgosłupa. Następnie barwy rozwijają się zgodnie z kolejnymi częstotliwościami pryzmatu tęczy. Cała postać energetyczna człowieka przybiera kolejne wibracje barw tęczy w sekwencji: stopy i podstawa kręgosłupa czerwień, która przechodzi w pomarańcz i koral w obszarze brzucha, dalej złoto i barwa żółta, obszar serca zieleń i turkus, gardło błękit, królewski błękit, indygo, fiolet obszar korony głowy i magenta ponad koroną.