Balans Czakr z Użyciem esencji Aura-Soma

 

Ten masaż nie uwalnia fizycznego napięcia siłą (inwazyjnie), lecz umożliwia energiom użytym z wielką łagodnością i naturalnie uwolnić wewnętrzne napięcia (nieinwazyjnie).

Użyte podczas sesji masażu naturalne energetyczne esencje wraz ze swoimi subtelnymi i głębokimi uzdrawiającymi energiami barw; roślin: kwiatów i ziół; a także kryształów, oddziaływują na emocjonalne, mentalne i duchowe wymiary naszej istoty.

 


Masaż udostępnia te uzdrawiające energie w uważnie skonstruowanej sekwencji.

 


Kolejność obejmuje trzy podstawowe narzędzia Aura-Soma:

 


Olejki Equilibrium, Pomandery i Kwintesencje.

 


Siedem potężnych i pięknych promieni Anielskich siedmio-barwnej tęczy, oraz kryształy odpowiadające naszym czakrom.

 Każde z nich dotyka innego poziomu naszej istoty, a używane razem, łagodnie wprowadzają osobę do jej wewnętrznego, świętego źródła - prawdziwego celu uzdrowienia. Jeśli osoba  rzeczywiście otrzymała energie w ten sposób, proces zainicjowany masażem Aura-Soma trwa przez kolejny miesiąc poruszając coś wewnątrz jej istoty, co później zaczyna odzwierciedlać się w jej życiu. Zostaje ona otwarta na nowe uczucia i sposoby myślenia, które z kolei przyciągają nowe sytuacje i możliwości do jej życia, ponieważ w głębi zachęcają do stania się lepszą.

Szczecin:

  • Ewa Szymczak Tel. 509133409
  • Marcela Kowalczyk Tel. 504129370
  • Beata Wacławik Tel. 508247241

Gryfice:

  • Ania Łacisz Tel. 781941441

Poznań:

  • Joanna Stawicka Tel. 692383065

Książka „Masaż Czakr z Użyciem Systemu Barw Aura Soma – Praktyczny Podręcznik do Pracy z Aniołami” autorstwa Vicky Engeham jest dostępna w j. angielskim. Można składać zamówienia wypełniając nasz formularz kontaktowy. Cena 110zł plus koszt wysyłki 9zł.