Regulamin

Regulamin sklepu Internetowego
 


I. Informacje ogólne

 1. Sklep Internetowy www.aurasoma.pl jest własnością Akademii Światła Duszy w Polsce z siedzibą w Szczecinie. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
 3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego "formularza zamówienia".

 

 

II. Zamówienia

 1. Każde zamówienie jest potwierdzane pocztą e-mail lub telefonicznie. Wysyłka nie będzie realizowana w przypadku braku możliwości skontaktowania się z Zamawiającym w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
 2. W razie wątpliwości co do prawdziwości danych podanych przez klienta, sklep zastrzega sobie prawo do anulowania złożonego zamówienia.
 3. Czas realizacji: od 2 do 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, bądź też (przy formie płatności: "wpłata na konto") od momentu odnotowania wpłaty.
 4. Zakupy promocyjne są wyłączone z płatności pay pal, chyba, że państwo sami doliczą i opłacą prowizję serwisu.

 

 

III. Dostawa towaru

 1. Produkty dostarczane są na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej w formie listu poleconego bądź paczki.
 2. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w "formularzu zamówień". (Pole "adres wysyłki")
 3. Koszty związane z dostawą: Paczka = 15.00 PLN

 

 

IV. Płatność

 1. Możliwe formy płatności za zamówione produkty:

Wpłata na konto - klient dokonuje wpłaty na podane konto bankowe.

(Akt dokonania wpłaty traktowany jest jako potwierdzenie zamówienia i uruchamia proces wysyłki)

 1. Koszty związane z płatnością

Wpłata na konto bankowe - według stawek obowiązujacych u danego operatora.

 

 

V. Rezygnacje i zwroty

 1. Klient ma prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia - o ile towar nie został jeszcze wysłany. (Sklep informuje e-mailem o momencie wysyłki towaru.)
 2. Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu towaru w terminie 3 dni roboczych od daty odebrania przesyłki. (W takim przypadku koszt dostawy nie podlega zwrotowi, a zwrot towaru odbywa się na koszt klienta).

 

VI. Konta klientów

 1. Klienci odwiedzający sklep mają możliwość założenia w serwisie stałego konta ułatwiającego w przyszłości identyfikację oraz realizację procesu zamawiania.
 2. Wszystkie dane osobowe wprowadzone podczas rejestracji konta w sklepie www.kolorymilosci.pl są bezpiecznie przechowywane w bazie danych i wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb działalności sklepu.
 3. Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. 133, poz. 833/1997) dane te nie są udostępniane firmom i osobom trzecim, a wszyscy zarejestrowani klienci sklepu mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych w bazie danych serwisu, przy pomocy formularza dostępnego po zalogowaniu się (opcja "moje konto").
 4. Konta zawierające nierzeczywiste dane będą usuwane.

 

VII. Uwagi końcowe

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w wyjątkowych sytuacjach (np. zakończenie linii produkcyjnej, koniec wyprzedaży, zbyt mała ilość dostępnych egzemplarzy itp.). W takich przypadkach klient zostaje poinformowany i ma prawo do rezygnacji lub zmiany zamówienia.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany powyższych zasad sprzedaży.