Rozłożyłam moje sny pod twoimi stopamI

Stąpaj delikatnie, gdyż stąpasz po snach moich

 

Założycielka Aura-Soma® była 7 dzieckiem swojego ojca mistrza i nauczyciela starej tradycji Kabały; z wyjątkowym darem jasnowidzenia pól energetycznych ludzi i zwierząt tzn. aury.

Ojciec Vicky, nie mógł jej nauczać wiedzy o Kabale, gdyż tradycyjnie wiedza ta, była przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Często jednak przechadzając się z nią po londyńskich ogrodach i parkach opowiadał jej o ziołach i roślinach, ich leczniczym działaniu i zastosowaniu. Kiedy dorosła zaczęła też sama studiować naukę i sztukę "klasyfikacji roślin" - gdzie kolor, kształt listka lub kwiatka pozwalał człowiekowi określać lecznicze zastosowanie i właściwości rośliny.

 

Kiedy Vicky opuściła swój dom rodzinny, podczas II wolny światowej, rozpoczęła studia aptekarskie. Tam nauczyła się tworzyć swoje kremy i balsamy z ekstraktów ziołowo-roślinnych.

 

Vicky pisała: (...) Edward Horsley był wiekowym farmaceutą, który wciąż praktykował sztukę aptekarstwa wykorzystując zalegające wszędzie zioła i wytwarzając ręcznie, w zaciszu swojej apteki, masową ilość medytkamentów leczniczych. W tym miejscu niczym w spokojnym labiryncie nauczania, mogłam odkryć i wykorzystać na nowo wiedzę płynącą z nauk mojego ojca. W tym okresie wydarzyło się wiele małych cudów alchemii. Zdarzyło się, że z powodu braku składnika oraz zwykłej pomyłki powstała całkowicie nowa formuła, która następnie stała się znakomitym środkiem uzdrawiającym (...)

W późniejszym wieku straciła wzrok "fizyczny", nadal jednak mogła postrzegać aurę - ten dar został zachowany. Wkrótce potem miała sen, gdzie usłyszała: 'Dziecko rozdziel wody' i poprowadzona do swojego warsztatu farmaceutycznego stworzyła pierwsze flakoniki equlibrium (wówczas nazwane "balans"). Mawiała: "Byłam prowadzona przez niewidzialne dłonie to stworzenia tych barwnych połączeń olejków, ekstraktów roślinnych, kryształów i wody. Jednak nie wiedziałam jeszcze wówczas dokładnie, czemu miały służyć owe barwne substancje". Miało to miejsce w 1983r.


Przez ostatnich 20 lat wiedza zawarta w tych świetlistych buteleczkach powoli zaczęła się objawiać. Flakoniki nadal odkrywają swoje przeznaczenie na naszej planecie.

Kiedy patrzymy na te barwy, dostępujemy starożytnej mądrości, która jest ukrytą częścią nas samych. Żywe energie tworzące te wibrujące światłem substancje równoważy nas i wspiera, czyniąc z tych buteleczek żyjące klejnoty. Dziś nadal odkrywamy w jaki sposób czynią one nas bardziej świadomymi naszej duchowej wiedzy na różnych poziomach.

Aura-Soma stała się terapią duszy, która pozwala nam połączyć się z naszą prawdziwą Jaźnią.